Aktualności

Wpisał Ks. Marcin | 26.03.2023 01:03:59

V Niedziela Wielkiego Postu

W I sobotę miesiąca będzie możliwość wynagrodzenia za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 12.00. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00. Intencja modlitewna wspólnoty Żywego Różańca w kwietniu: O obronę dobrego imienia świętego Jana Pawła II.

Od kwietnia Pan Karol rezygnuje z pracy organisty w naszej parafii. Dziękujemy Panu Karolowi za dotychczasową pracę. Życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitości łask.

W Wielkim Poście zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 11.30, 17.30 i z udziałem dzieci o godz. 16.30 oraz w Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 17.30. Za pobożny udział w nabożeństwach okresu Wielkiego Postu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Proponujemy udział w zbiórce chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów higieny osobistej celem wsparcia Dom Pomocy Społecznej dla dziewcząt i kobiet niepełnosprawnych ruchowo i intelektualnie w Mielżynie k. Witkowa. Artykuły będzie można oddawać do koszy ustawionych przy wyjściu z kościoła do niedzieli, 02.04.

Biuletyn Parafialny